ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
Captcha *

چرا کارآمدان پویا صنعت؟

     

  طراحی و ساخت تجهیزات بر مبنای امکانات موجود ونیازهای مشتری و تطبیق و سازگار نمودن آن با ماشین آلات و تجهیزات در حال کار شاخص ترین خصوصیت شرکت کارآمدان می باشد که این مجموعه را از سایر شرکت های مشابه متمایز و برجسته می نماید.

از طرف دیگر ارائه خدمات پس از فروش به موقع ومطلوب به مشتریان باعث شده است که شرکت کارآمدان پویا صنعت با حفظ مستمر ارتباط ارگانیک با مشتریان بتواند از نقطه نظرات اصلاحی و اشکالات احتمالی دستگاه ها مطلع شده و در جهت رفع اشکالات و بهبود کیفیت تجهیزات تولیدی خود به طور پیوسته تلاش نماید . گواه این مدعا میتواند مقایسه تجهیزات ساخته شده شرکت کارآمدان در طول ده سال گذشته باشد که بطور مثال در فیکسچرهای یونیورسال در طول این مدت حداقل در جهار نوبت تغییر مکانیزم و بهبود کیفیت کار داشته ایم که اثرات آن در خطوط تولید صنایع لوازم خانگی به خوبی مشهود می باشد .

در ارتباط با پاسخ به نیاز مشتری و ساخت تجهیزات و ماشین آلات مطابق با شرایط و امکانات موجود ، شرکت کارآمدان پویا صنعت توانسته است انواع تجهیزات اتوماسیون ، تغذیه و تخلیه فیکسچرها  در کارخانجات تولید لوازم خانگی ، بوم و منی پولاتورهای تزریق در صنایع خودرو و لوازم خانگی ، خطوط انتقال و انواع ترانسفرها را طراحی و اجرا نماید که بخشی از آنها به شرح ذیل می باشد :

·        طراحی و اجرای اتوماسیون تغذیه و تخلیه فیکسچرهای موجود در شرکت گلسان، آیسان و ......

·        طراحی فوم 36 متری و با امکان حرکت در دو محور x,y درشرکت ایران لوازم

·        طراحی انواع اسلت کانوایر ، سه راه و پنج راهه اتوماتیک ، آسانسور و انواع ترانسفردر شرکت های الکترواستیل ، یخچالسازی صبوحی ، حایرآسا ، امرسان و .....

·        طراحی انواع منی پولاتور و بوم تزریق  متناسب با امکانات و شرایط موجود در شرکت های سونیا ، سوزان ، برفاب ، ایمن افروز ، نیکسان ، یوش و.....

تجهیزات و ماشین آلات گروه صنعتی کارآمدان در حال حاضر درخطوط تولید اغلب کارخانجات و صنایع مرتبط پلی یورتان موجود و مشغول تولید می باشند . فعالیت مستمر مهندسین و کارشناسان کارآمدان در دو دهه اخیر در کار با تجهیزات و ماشین آلات درجه یک اروپایی چه در داخل ایران و یا در پروژه های نصب و راه اندازی برون مرزی باعث شده است که نقاط قوت و ضعف تجهیزاتی شرکت های سازنده شناسایی و مشخص گردند و این خود مهمترین پشتوانه شرکت کارآمدان در طراحی و ساخت ماشین آلات بوده است .

 

نظرات توییتر

 

    لاله : برای استخدام در شرکت به کجا مراجعه کنیم     images223

 

   مهدی : لطفا خبر نامه شرکت را برای من هم ارسال نمایید images22

خبرنامه ماهیانه کارآمدان

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما

زمینه فعالیت کارآمدان